Menu

Onze vestigingen

Ben jij benieuwd wat Actief Techniek als uitzendbureau, zzp bemiddelingsbedrijf en opleider voor jou zou kunnen betekenen? Kom dan eens langs bij één van onze vestigingen. Wij zijn gespecialiseerd in de technische branche en weten alles over de metaal, installatietechniek, bouw, infra, marine & offshore, groenvoorziening en schilders. Wil jij in één van deze vakgebieden werken, een opleiding volgen of zoek je vakmensen? Je bent van harte welkom bij één van onze vestigingen. We gaan graag met je in gesprek over de mogelijkheden.

Vestiging Amersfoort

Vestiging Amersfoort
Wiekenweg 42G
3815 KL Amersfoort

amersfoort@actieftechniek.nl
033-3036490

Vestiging Arnhem

Vestiging Arnhem
Kronenburgsingel 21
6831 GD Arnhem

arnhem@actieftechniek.nl
026-2031680

Vestiging Bergen op Zoom

Vestiging Bergen op Zoom
Boerenverdriet 20
4613 AK Bergen op Zoom

bergenopzoom@actieftechniek.nl
0164-728210

Vestiging Emmen

Vestiging Emmen
Wimbledon 18
7825 SK Emmen

emmen@actieftechniek.nl
0591-726230

Vestiging Groningen

Vestiging Groningen
Hooghoudtstraat 2
9723 TG Groningen

info@actieftechniek.nl
050-3138256

Vestiging Heerhugowaard

Vestiging Heerhugowaard
W.M. Dudokweg 27a
1703 DA Heerhugowaard

heerhugowaard@actieftechniek.nl
020-2148560

Vestiging Hengelo

Vestiging Hengelo
Diamantstraat 9
7554 TA Hengelo

hengelo@actieftechniek.nl
074-8220010

Vestiging Leeuwarden

Vestiging Leeuwarden
Harlingerstraatweg 103
8914 AZ Leeuwarden

leeuwarden@actieftechniek.nl
058-2045250

Vestiging Schiedam

Vestiging Schiedam
Karel Doormanweg 9A
3115 JD Schiedam

schiedam@actieftechniek.nl
010-3027420

Vestiging Sittard

Vestiging Sittard
Lissabonlaan 40
6135 LE Sittard

sittard@actieftechniek.nl
046-2060650

Vestiging Velsen-Noord

Vestiging Velsen-Noord
Rooswijkweg 200
1951 MD Velsen-Noord

velsen@actieftechniek.nl
0251-755040



ZZP opdrachten door heel Nederland

Bij Actief ZZP vind je ZZP opdrachten door heel Nederland. Werk je als ZZP’er en ben je op zoek naar een leuke opdracht? Dan zit je goed bij ons! Wij zijn namelijk een bedrijf in ZZP bemiddeling voor zowel jou als ZZP'er en bedrijven die ZZP'ers zoeken. Dit houdt in dat we niet alleen ZZP opdrachten voor je regelen maar ook je administratieve rompslomp overnemen. Hierbij kun je denken aan facturering en een snelle betaling. Bekijk onze ZZP opdrachten door heel Nederland, reageer en je kunt snel aan de slag!

Vacatures door Nederland

Wil jij graag werken in de technische sector? Dan zijn onze vacatures - die je vindt door heel Nederland - iets voor jou! Zit er op dit moment niks voor je tussen? Geen punt, je kunt ook open solliciteren. Zodra er een passende functie beschikbaar is, nemen we contact met je op. We hebben vacatures in heel Nederland, neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.

Omdat we je vacatures door heel Nederland bieden is een leuke baan nooit ver weg. We gaan graag met je in gesprek, ook als je (nog) niet voldoet aan de eisen van een functie.

Opleidingen door heel Nederland

Naast vacatures bij Actief Techniek kun je bij ons ook opleidingen volgen door heel Nederland. Wij dragen de kosten voor de opleiding en eventuele benodigdheden. Ook kunnen we je helpen met het vinden van een stage en nemen we je reiskosten voor onze rekening. Je vindt zelfs opleidingen bij Actief Techniek met baangarantie. Dus wil jij je laten bijscholen, omscholen of een training volgen? Volg dan één van onze opleidingen, die door heel Nederland worden gegeven.